نمونه پروپوزال ارشد ، بهترین راهنمای نگارش پروپوزال

انجام پروپوزال زمانی آسان تر خواهد شد که از یک نمونه صحیح برای نوشتن آن بهره گرفته شود . به دلیل اینکه نوشتن پروپوزال نیاز به دقت زیاد و پژوهش گسترده در زمینه مطرح شده دارد ، از این رو دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد برای نوشتن پروپوزال خود به عنوان پایه ریزی نمودن پایان نامه ی خود ، معمولا از نمونه پروپوزال ارشد استفاده می نمایند .

نمونه پروپوزال ارشد چیست ؟

به دلیل وجود رشته های مختلفی که در دانشگاه ها تدریس می شود و تحقیقات زیادی که بر روی مسائل مطرح در هر رشته صورت می گیرد ، نمونه پروپوزال ارشد رشته های مختلف به راحتی از طریق بستر اینترنت در دسترس دانشجویان قرار دارند .

نمونه پروپوزال های ارشد ، دارای موضوعاتی هستند که در رشته مشخص شده، مورد تحقیق سایر پژوهشگران قرار گرفته اند. از این رو می توانند الگوی بسیار خوبی برای نوشتن یک پروپوزال قابل قبول مورد استفاده قرار گیرند .

نمونه پروپوزال ارشد شامل تمامی بخش های یک پروپوزال اصلی است و هیچ تفاوتی با پروپوزال هایی که در نهایت توسط دانشجویان ارائه می شوند، ندارد. همچنین نحوه نگارش نمونه پروپوزال ارشد تا حد زیادی قابل قبول است و همین امر موجب می شود تا از این نمونه پروپوزال ها به عنوان یک راهنما برای نگارش پروپوزال اصلی بهره گرفته شود. نکته ای که باعث می شود تا امکان ارائه نمونه پروپوزال ارشد به عنوان پروپوزال اصلی وجود نداشته باشد، به عنوان آن مربوط می شود. در واقع عناوین به کار رفته در نمونه پروپوزال ارشد معمولا عناوینی هستند که در چند سال گذشته مورد پژوهش قرار گرفته اند و با رضایت دانشجویان به عنوان یک راهنما در سطح اینترنت قرار گرفته اند. این در حالی است که عناوینی که برای پروپوزال های اصلی انتخاب می شوند، حتما لازم است مربوط به موضوعات مطرح و به روز در رشته تخصصی انتخاب شود و مورد پژوهش قرار گیرد. از این رو، ارائه نمونه پروپوزال ارشد به عنوان پروپوزالی که برای مشخص کردن راه و روش پایان نامه در نظر گرفته می شود، توسط اساتید و دانشگاه ها قابل قبول نیست و از نظر پژوهشی از اعتبار کافی برخوردار نخواهد بود .  

 

 

26 maj 2019

Denna hemsida är byggd med N.nu - prova gratis du med.    (klicka här för att förlänga premium)(info & kontakt)