دانلود رایگان پروپوزال آماده ارشد و دکتری + مزایا و روش استفاده

 

دانلود رایگان پروپوزال آماده ، مطالعه آن و ایده گرفتن از آن نه تنها کار مفیدی است بلکه اجتناب ناپذیر است . علت این موضوع روشن است . وقتی به عنوان یک کارشناس پروپوزال آماده شده ای را که برای ارائه به دفاتر گروه تهیه شده بررسی می‌کنیم بیشتر اشکالات به چشممان تکراری می آید . در واقعیت بیشتر پروپوزال ها دارای یکسری اشکالات رایج و تکراری هستند . یکی از موسسات تحقیقاتی اروپایی به نام Executive Compass  در صفحه اینترنتی خود نتایج بررسی هزاران پروپوزال تحقیقاتی ( مشابه پروپوزال ارشد یا دکتری ) را منتشر کرده است . آنها به این نتیجه رسیدند که خطاها در پروپوزال های آماده شده توسط دانشجویان با الگوی مشخصی تکرار می شود . در ادامه اشکالات رایج پروپوزال آماده شده دانشجویان را بررسی می کنیم . اگر قصد دارید تا یک نمونه پروپوزال ارشد آماده کنید حتما قبل از دانلود رایگان پروپوزال در سایت ما  ، این چند نکته را بدانید و برای کار خود به کار ببندید .

 

حل مشکل عدم سازگاری با دانلود پروپوزال رایگان

ممکن است مشهود به نظر برسد ولی بسیار شگفت زده می شوید وقتی بدانید این اشکال چقدر در پروپوزال های پیش نویس یا پروپوزال آماده دفاع وجود دارد و بسیاری از دانشجویان بدون توجه به موضوع پروپوزال، سازگاری و عدم سازگاری آن را بررسی نمی‌کند. فرایند انتخاب موضوع یک فرایند کاملاً حساب شده و علمی است . انتخاب موضوع مهمترین بخش یک تحقیق است و اشراف نسبت به کل آن بسیار اهمیت دارد. به طور مثال، تحقیق با موضوع " آنالیز آماری غیر خطی با چرتکه" کاملا موضوعی بی اساس و ناسازگار می باشد چون هیچ آنالیزی با چرتکه قابل انجام نیست ! این مثال نمونه ای ساده از مشکل عدم سازگاری که می توان با دانلود نمونه پروپوزال آن را حل کرد .

 

استفاده نکردن از نمونه پروپوزال آماده

یکی از چالش هایی که دانشجویان با آن مواجه هستند استفاده نکردن از پروپوزال آماده ارشد و دکتری است . با توجه به وجود نمونه های بسیاری در اینترنت امکان استفاده از تجربیات سایرین در تحقیق مهیاست . با مراجعه به سایت ها و دانلود پروپوزال ارشد آماده ، مسیر یک دانشجو برای تکمیل پروپوزال خودش بسیار هموار و راحت خواهد شد. یکی از کاربرد های مهم دیگر نمونه پروپوزال، آشنایی با موضوعات مختلف در حوزه پژوهش است که به شما برای انتخاب صحیح موضوع راهنمایی خواهد کرد .

 

برداشتن سنگ بزرگ از مسیر ، با مراجعه به پروپوزال نمونه ارشد یا دکتری

برای بیان اهمیت مراجعه به پروپوزال نمونه به یک خاطره شخصی اشاره می کنم. یکی از اساتید دانشگاه که با او پایان نامه خودم را گذارندم در خصوص موضوع پروپوزال جمله قشنگی استفاده می کرد : " در یک پایان نامه ارشد قرار نیست کل مشکلات اسلام و مسلمین را یکجا حل کنید ! " . این جمله دقیقا به این مفهوم اشاره می کند که در پروپوزال های خود سنگ بزرگ بر دارید . خیلی از نمونه پروپوزال های ارشد سراغ دارم که به دلیل همین اشتباه مرگبار توسط نویسنده به سرانجام خوبی نرسیده اند . پس یادتان باشد که با آگاهی و واقع بینی که از خواندن یک یا چند نمونه پروپوزال ارشد یا دکتری بدست می آورید اقدام به نوشتن پروپوزال کنید . در همین سایت امکان دانلود رایگان پروپوزال نمونه در مقطع ارشد و دکتری به وفور وجود دارند و برای مطالعه می توانید آنها را دانلود کنید . 

17 jan 2019

Denna hemsida är byggd med N.nu - prova gratis du med.    (klicka här för att förlänga premium)(info & kontakt)