فقط یه نمونه برای شما کافیست تا پروپوزال خود را آماده کنید

 

اگر بخواهید از من راهنمایی بطلبید می گویم یک نمونه خوب که بتوانید از سایت معتبر دانلود کنید در رشته های مدیریتی، کشاورزی، ادبیات، حقوق و سایر رشته های فنی کافیست. همین تمپلیت به شما کمک می کند تا به راحتی فرم خام پروپوزال خود را تکمیل کنید. البته باید بسیار هوشیار باشید. در همه مراحل دقت کنید. وقتی بیان مسأله را پر می کنید ببینید دقیقا شکاف تحقیق شما کجاست؟ اصلا برای چه می خواهید این تحقیق را انجام دهید. وقتی ضرورت و اهمیت تحقیق می نویسید باید به همه کاربردهایی که نتایج تحقیق شما در بر خواهد داشت اشاره کنید. این کار می تواند ذهن شما را برای موضوع پایان نامه تان بازتر کند.

به دقت به موارد نگارش شده در چند نمونه پروپوزالی که مثلا در رشته حسابداری دانلود کردید نگاه کنید. ببینید اهداف را چگونه نوشته است؟ چه سوالاتی برای آن اهداف طراحی کرده است و فرضیه های تحقیق را چگونه می نویسند؟ در خیلی از دانشگاه ها و برای خیلی از اساتیدی که در گروه ها و دانشکده های مختلف مسئول تصویب پروپوزال هستند، جنبه نوآوری پژوهش بسیار مهم است. اینکه موضوع شما چه ابتکار و مطلب جدیدی می خواهد به این حیطه اضافه کند؟ چه مورد اضافی از تحقیقات گذشته در این حیطه در موضوع شما وجود دارد؟ این ها مواردی است که دانشجو باید جوابگو باشد.

جمله بندی مجهول برای زمان آینده باید در نوشتن یک پروپوزال خوب و پر کرده همه بخش ها در روش تحقیق بکار گرفته شود. مثلا: “مطالعات نظری این تحقیق از مقالات، سایت های معتبر و کتاب های مرتبط انجام خواهد شد و جمع آوری داده ها با ابزار پرسشنامه خواهد بود”. در پایان باید متذکر شویم که با تکمیل فرم خام پروپوزال در رشته ای مانند تاریخ و جغرافیا و یا علوم سیاسی و ادبیات و زبان انگلیسی، باید دقت کنیم که با کمک استاد راهنما مواردی که اشکال دار هستند و یا بدرستی نتوانستید پر کنید را تکمیل بفرمایید.

از قدیم گفتن کار رو باید به دست کاردون بسپاری. برای مشاوره رایگان پروپوزال و پایان نامه هم یک کاردون واقعی در کشور هست. یه آقای دکتری که سرش برای انجام پروپوزال و پایان نامه و آماده کردن اون درد می کنه و به همه مسائل روش تحقیق و نرم افزارها وارده و خلاصه اینکه با سن نه چندان زیادش ته قضیست. سوالی رو اگه نتونست جواب بده و به روشی تسلط نداشت من شخصا این نوشته رو بر می دارم!!! زیاد ازش تعریف نمی کنم که تبلیغات نشه! چه جوری می تونی باهاش تماس بگیری؟ کاری نداره! این شمارشه: ۰۹۱۹۶۳۵۷۶۶۰  دکتر نوایی . بخصوص دانشجویان دکتری هر چی دوست داشتن می تونن ازش بپرسن و مشاوره بگیرن. امیدوارم بدردتون بخوره. ما که خیلی ازش استفاده کردیم و عالی بود.

2 jan 2019

Denna hemsida är byggd med N.nu - prova gratis du med.    (klicka här för att förlänga premium)(info & kontakt)